Archiwa tagu: dekoracje

Lampy dekoracyjne HK Living

hk-living-8

Styl skandynawski ma to do siebie, że duży nacisk kładzie się tam na oświetlenie. Duże okna oznaczają większą ilość dziennego światła, a jasna kolorystyka sprawia, że w pomieszczeniach panuje przyjemniejsza atmosfera. Równie istotnym elementem wnętrz w stylistyce skandynawskiej jest zaopatrzenie się w odpowiednie lampy, które sprawią, że nawet po zmroku będziemy czuli się komfortowo i przytulnie.

hk-living-3

Lampy firmy HK Living idealnie nadają się do wnętrz w różnych stylizacjach. Szeroki asortyment tego typu produktów sprawia, że mamy wiele możliwości na dopasowanie lamp do naszego gustu i nawet osoby posiadające najbardziej wyszukany smak będą w stanie przygotować niezwykle dopracowane i spójne wnętrza.

Miłośnicy stylu industrialnego z całą pewnością docenią lampy przemysłowe i militarne, wyglądające jak „żywcem” wyniesione z wielkich zakładów produkcyjnych lub magazynów wojskowych, podczas gdy fani stylistyki skandynawskiej pokochają lampy, do produkcji których użyto naturalnych surowców – płótna, drewna i skóry.

hk-living-3 hk-living-4 meble-skandynawskie-32

Lampy dekoracyjne HK Living dostępne na: http://nshome.pl/20-oswietlenie

Abażury do lamp dekoracyjnych HK Living

Abażury przez wielu uważane są za relikt przeszłości. O ile jeszcze kilkadziesiąt lat temu ciężko było wyobrazić sobie lampy w domach pozbawione tych elementów, o tyle dzisiaj coraz częściej odchodzą one do lamusa, co motywowane jest przede wszystkim pragmatyzmem – lampa bez abażuru daje więcej jasnego, nie rozproszonego światła. Jeśli jednak chcemy, aby nasze mieszkanie wyglądało stylowo i bardzo estetycznie, to warto rozważyć możliwość zakupienia tych produktów.

abażury-hk-living-1Abażury HK Living , dostępne w ofercie tej holenderskiej firmy są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Spotkamy zarówno takie, do których produkcji wykorzystano płótno, jak i skórę. Każdy z tych materiałów wygląda zupełnie inaczej i to właśnie wygląd powinien być głównym czynnikiem determinującym nasz wybór.

Warto zwrócić też uwagę na wielkość i przeznaczenie abażura, który kupujemy – pewne modele przeznaczone są jedynie do lamp wiszących, a inne stojących.

abażury-hk-living-2

Duży asortyment abażurów w ofercie HK Living sprawia, że każdy, kto szuka niebanalnego sposobu na urządzenie mieszkania będzie mógł szybko i bez większych trudności odmienić stare pomieszczenia poprzez zakup tego niewielkiego dodatku do lamp.

abażury-hk-living-3 abażury-hk-living-4 abażury-hk-living-5

Abażury do lamp dekoracyjnych marki HK Living: http://nshome.pl/53-abazury