Archiwa tagu: nowoczesny

Wieszaki dekoracyjne HK Living

wieszaki-hk-living-3

Czasem nawet najmniejsze elementy wyposażenia mogą zupełnie odmienić nasze wnętrza. Wszelkie dodatki i dekoracje mają szczególne znaczenie w stylu skandynawskim i industrialnym. Związane jest to z ich minimalizmem. Proste, a często nawet surowe wnętrza sprawiają, że każdy, nawet wyjątkowo niewielki dodatek jest widoczny i staje się integralną częścią pomieszczenia.

wieszaki-hk-living-2

Wieszaki są czymś na co nie zwracamy większej uwagi. Niewielkie przypinki doczepiane do ściany, na których zawieszamy kurtki i szeroko pojętą odzież nie wydają się mieć żadnych walorów estetycznych. Okazuje się jednak, że wybierając wieszaki HK Living możemy dodać życia pomieszczeniom w naszym domu. Wieszaki firmy HK Living wykonywane są z naturalnych materiałów, dzięki czemu nie tylko są produktami ekologicznymi, ale również idealnie komponują się ze stylistyką skandynawską.

wieszaki-hk-living-1

Jeśli zależy nam na urządzeniu mieszkania w stylu skandynawskim to musimy pamiętać o wszystkim, łącznie z niewielkimi detalami, bowiem to właśnie szczegóły odgrywają dużą rolę w tym, aby całość kompozycji była spójna.

 

hk-living-5 wieszaki-hk-living-4 wieszaki-hk-living-5

Zapraszamy na: http://nshome.pl/26-wieszaki