Archiwa tagu: oświetlenie

Lampy dekoracyjne HK Living

hk-living-8

Styl skandynawski ma to do siebie, że duży nacisk kładzie się tam na oświetlenie. Duże okna oznaczają większą ilość dziennego światła, a jasna kolorystyka sprawia, że w pomieszczeniach panuje przyjemniejsza atmosfera. Równie istotnym elementem wnętrz w stylistyce skandynawskiej jest zaopatrzenie się w odpowiednie lampy, które sprawią, że nawet po zmroku będziemy czuli się komfortowo i przytulnie.

hk-living-3

Lampy firmy HK Living idealnie nadają się do wnętrz w różnych stylizacjach. Szeroki asortyment tego typu produktów sprawia, że mamy wiele możliwości na dopasowanie lamp do naszego gustu i nawet osoby posiadające najbardziej wyszukany smak będą w stanie przygotować niezwykle dopracowane i spójne wnętrza.

Miłośnicy stylu industrialnego z całą pewnością docenią lampy przemysłowe i militarne, wyglądające jak „żywcem” wyniesione z wielkich zakładów produkcyjnych lub magazynów wojskowych, podczas gdy fani stylistyki skandynawskiej pokochają lampy, do produkcji których użyto naturalnych surowców – płótna, drewna i skóry.

hk-living-3 hk-living-4 meble-skandynawskie-32

Lampy dekoracyjne HK Living dostępne na: http://nshome.pl/20-oswietlenie